RC0603DR-078K45L
YageoYageo
RC0603DR-078K45L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0603DR-078K45L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 8.45KOHM 0.5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RC0603DR-078K45L.pdf2.RC0603DR-078K45L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0603DR-078K45L
Številka dela RC0603DR-078K45L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 8.45KOHM 0.5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3250803 pcs Podatkovni list 1.RC0603DR-078K45L.pdf2.RC0603DR-078K45L.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RC Odpornost 8.45 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 8.45 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film