RC0603FR-078M06L
YageoYageo
RC0603FR-078M06L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0603FR-078M06L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 8.06M OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RC0603FR-078M06L.pdf2.RC0603FR-078M06L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0603FR-078M06L
Številka dela RC0603FR-078M06L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 8.06M OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9796300 pcs Podatkovni list 1.RC0603FR-078M06L.pdf2.RC0603FR-078M06L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RC Odpornost 8.06 MOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 232270468065L
9C06031A8064FKPFT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 8.06 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film