RC0603FR-078R87L
YageoYageo
RC0603FR-078R87L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0603FR-078R87L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 8.87 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RC0603FR-078R87L.pdf2.RC0603FR-078R87L.pdf3.RC0603FR-078R87L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0603FR-078R87L
Številka dela RC0603FR-078R87L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 8.87 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija RC
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena 232270468878L
9C06031A8R87FGPFT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca RC0603FR-078R87L
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 8.87 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 8.87 OHM 1% 1/10W 0603