RC0805FR-076K49L
YageoYageo
RC0805FR-076K49L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0805FR-076K49L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 6.49K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 1.RC0805FR-076K49L.pdf2.RC0805FR-076K49L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0805FR-076K49L
Številka dela RC0805FR-076K49L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 6.49K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6401095 pcs Podatkovni list 1.RC0805FR-076K49L.pdf2.RC0805FR-076K49L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RC Odpornost 6.49 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 232273466492L
311-6.49KCRTR
9C08052A6491FKPFT
RC0805FR076K49L
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 6.49 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film