RC1206FR-0790R9L
YageoYageo
RC1206FR-0790R9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC1206FR-0790R9L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 90.9 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RC1206FR-0790R9L.pdf2.RC1206FR-0790R9L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC1206FR-0790R9L
Številka dela RC1206FR-0790R9L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 90.9 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4846470 pcs Podatkovni list 1.RC1206FR-0790R9L.pdf2.RC1206FR-0790R9L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RC Odpornost 90.9 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 232272469099L
311-90.9FRTR
9C12063A90R9FKPFT
RC1206FR0790R9L
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 90.9 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film