RC1210FR-07715RL
YageoYageo
RC1210FR-07715RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC1210FR-07715RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 715 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.RC1210FR-07715RL.pdf2.RC1210FR-07715RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC1210FR-07715RL
Številka dela RC1210FR-07715RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 715 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3449568 pcs Podatkovni list 1.RC1210FR-07715RL.pdf2.RC1210FR-07715RL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija RC Odpornost 715 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 239073537151L
9C12105A7150FKPFT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 715 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film