RC1218DK-076K49L
YageoYageo
RC1218DK-076K49L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC1218DK-076K49L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 6.49K OHM 1W 1812 WIDE
Podatkovni listi: 1.RC1218DK-076K49L.pdf2.RC1218DK-076K49L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC1218DK-076K49L
Številka dela RC1218DK-076K49L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 6.49K OHM 1W 1812 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 292102 pcs Podatkovni list 1.RC1218DK-076K49L.pdf2.RC1218DK-076K49L.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1218 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Serija RC Odpornost 6.49 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1812 (4532 Metric), 1218 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 6.49 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Moisture Resistant Thick Film