RC1218JK-075K6L
YageoYageo
RC1218JK-075K6L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC1218JK-075K6L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 5.6K OHM 1W 1812 WIDE
Podatkovni listi: 1.RC1218JK-075K6L.pdf2.RC1218JK-075K6L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC1218JK-075K6L
Številka dela RC1218JK-075K6L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 5.6K OHM 1W 1812 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1092921 pcs Podatkovni list 1.RC1218JK-075K6L.pdf2.RC1218JK-075K6L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1218 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Serija RC Odpornost 5.6 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Druga imena 232273564562L
9C12181W5601JLPF5
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 5.6 kOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film