RC2010FK-071K47L
YageoYageo
RC2010FK-071K47L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC2010FK-071K47L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.47K OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: 1.RC2010FK-071K47L.pdf2.RC2010FK-071K47L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC2010FK-071K47L
Številka dela RC2010FK-071K47L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.47K OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1662718 pcs Podatkovni list 1.RC2010FK-071K47L.pdf2.RC2010FK-071K47L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RC Odpornost 1.47 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 232276161472L
9C2010121471FKPF5
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 1.47 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film