RC2512DK-07100RL
YageoYageo
RC2512DK-07100RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC2512DK-07100RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 100 OHM 0.5% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RC2512DK-07100RL.pdf2.RC2512DK-07100RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC2512DK-07100RL
Številka dela RC2512DK-07100RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 100 OHM 0.5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 776721 pcs Podatkovni list 1.RC2512DK-07100RL.pdf2.RC2512DK-07100RL.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serija RC Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film