RC2512JK-071R1L
YageoYageo
RC2512JK-071R1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC2512JK-071R1L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.1 OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RC2512JK-071R1L.pdf2.RC2512JK-071R1L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC2512JK-071R1L
Številka dela RC2512JK-071R1L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.1 OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 831661 pcs Podatkovni list 1.RC2512JK-071R1L.pdf2.RC2512JK-071R1L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serija RC Odpornost 1.1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 232276260118L
9C25121W1R10JMPF5
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 1.1 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film