RE0402BRE07130KL
YageoYageo
RE0402BRE07130KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RE0402BRE07130KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 130K OHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RE0402BRE07130KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RE0402BRE07130KL
Številka dela RE0402BRE07130KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 130K OHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1224155 pcs Podatkovni list RE0402BRE07130KL.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RE Odpornost 130 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 130 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film