RE0402DRE071K5L
YageoYageo
RE0402DRE071K5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RE0402DRE071K5L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RE0402DRE071K5L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RE0402DRE071K5L
Številka dela RE0402DRE071K5L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4374768 pcs Podatkovni list RE0402DRE071K5L.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RE Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 1.5 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film