RE1206DRE07392KL
YageoYageo
RE1206DRE07392KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RE1206DRE07392KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 392K OHM 0.5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RE1206DRE07392KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RE1206DRE07392KL
Številka dela RE1206DRE07392KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 392K OHM 0.5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3273334 pcs Podatkovni list RE1206DRE07392KL.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RE Odpornost 392 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 392 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film