RL0402FR-070R8L
YageoYageo
RL0402FR-070R8L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0402FR-070R8L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 0.8 OHM 1% 1/16W 0402
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL0402FR-070R8L
Številka dela RL0402FR-070R8L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0.8 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.063W, 1/16W
Napetost - razčlenitev 0402 Debelina (maks.) ±300ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RL
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RL0402FR-070R8L Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 0.8 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 0.8 OHM 1% 1/16W 0402 Premaz, tip ohišja Thick Film