RL0603FR-070R06L
YageoYageo
RL0603FR-070R06L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0603FR-070R06L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.06 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RL0603FR-070R06L.pdf2.RL0603FR-070R06L.pdf3.RL0603FR-070R06L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL0603FR-070R06L
Številka dela RL0603FR-070R06L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.06 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±1200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RL Odpornost 60 mOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 60 mOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film