RL1206JR-7W0R015L
YageoYageo
RL1206JR-7W0R015L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL1206JR-7W0R015L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.015 OHM 5% 1/2W 1206
Podatkovni listi: 1.RL1206JR-7W0R015L.pdf2.RL1206JR-7W0R015L.pdf3.RL1206JR-7W0R015L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL1206JR-7W0R015L
Številka dela RL1206JR-7W0R015L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.015 OHM 5% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RL Odpornost 15 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 15 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film