RL1218FK-070R075L
YageoYageo
RL1218FK-070R075L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL1218FK-070R075L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.075 OHM 1W 1812 WIDE
Podatkovni listi: 1.RL1218FK-070R075L.pdf2.RL1218FK-070R075L.pdf3.RL1218FK-070R075L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL1218FK-070R075L
Številka dela RL1218FK-070R075L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.075 OHM 1W 1812 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±700ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1218 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.181" W (3.05mm x 4.60mm)
Serija RL Odpornost 75 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1812 (4532 Metric), 1218 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 75 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film