RL2512FK-070R5L
YageoYageo
RL2512FK-070R5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL2512FK-070R5L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.5 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RL2512FK-070R5L.pdf2.RL2512FK-070R5L.pdf3.RL2512FK-070R5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL2512FK-070R5L
Številka dela RL2512FK-070R5L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.5 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija RL Odpornost 500 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RL2512FK-070R5L-ND
YAG3408TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 500 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film