RSF-25JR-26-510R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF-25JR-26-510R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF-25JR-26-510R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF-25JR-26-510R
Številka dela RSF-25JR-26-510R Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4765178 pcs Podatkovni list RSF-25JR-26-510R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RSF Odpornost 510 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 510 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film