RSF-50JR-52-750R
pregled izdelka
Številka dela: RSF-50JR-52-750R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF-50JR-52-750R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF-50JR-52-750R
Številka dela RSF-50JR-52-750R Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3034680 pcs Podatkovni list RSF-50JR-52-750R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija RSF Odpornost 750 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 750 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film