RSF100JB-73-0R75
YageoYageo
RSF100JB-73-0R75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF100JB-73-0R75
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.75 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF100JB-73-0R75.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF100JB-73-0R75
Številka dela RSF100JB-73-0R75 Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.75 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1183342 pcs Podatkovni list RSF100JB-73-0R75.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija RSF Odpornost 750 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 0.75W-1
0E75 MO-1W-B 5%
MO-1W-B-0.75
RSF100JB 0R75
RSF100JB-0R75
RSF100JB-730R75
RSF100JB730R75
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 750 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film