RSF100JB-73-330R
YageoYageo
RSF100JB-73-330R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF100JB-73-330R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 330 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF100JB-73-330R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF100JB-73-330R
Številka dela RSF100JB-73-330R Proizvajalec Yageo
Opis RES 330 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1682189 pcs Podatkovni list RSF100JB-73-330R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija RSF Odpornost 330 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 330E MO-1W-B 5%
330W-1
MO-1W-B-330
RSF100JB 330R
RSF100JB-330R
RSF100JB-73330R
RSF100JB73330R
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
natančen opis 330 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film