RSF100JB-73-5R6
YageoYageo
RSF100JB-73-5R6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF100JB-73-5R6
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF100JB-73-5R6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF100JB-73-5R6
Številka dela RSF100JB-73-5R6 Proizvajalec Yageo
Opis RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1556014 pcs Podatkovni list RSF100JB-73-5R6.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija RSF Odpornost 5.6 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 5.6W-1
5E6 MO-1W-B 5%
MO-1-B-5.6
RSF100JB 5R6
RSF100JB-5R6
RSF100JB-735R6
RSF100JB735R6
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
natančen opis 5.6 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film