RSF1WSJR-52-10K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF1WSJR-52-10K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF1WSJR-52-10K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF1WSJR-52-10K
Številka dela RSF1WSJR-52-10K Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3112932 pcs Podatkovni list RSF1WSJR-52-10K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija RSF Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 10 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film