RSF200JB-73-15K
YageoYageo
RSF200JB-73-15K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF200JB-73-15K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 15K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF200JB-73-15K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF200JB-73-15K
Številka dela RSF200JB-73-15K Proizvajalec Yageo
Opis RES 15K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1238075 pcs Podatkovni list RSF200JB-73-15K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija RSF Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 15K MO-2W-B 5%
15KW-2
MO-2W-B-15K
RSF200JB 15K
RSF200JB-15K
RSF200JB-7315K
RSF200JB7315K
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 15 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film