RSF200JB-73-1K3
YageoYageo
RSF200JB-73-1K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF200JB-73-1K3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1.3K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF200JB-73-1K3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF200JB-73-1K3
Številka dela RSF200JB-73-1K3 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.3K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1240229 pcs Podatkovni list RSF200JB-73-1K3.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija RSF Odpornost 1.3 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1.3KW-2
1K3 MO-2W-B 5%
MO-2W-B-1.3K
RSF200JB 1K3
RSF200JB-1K3
RSF200JB-731K3
RSF200JB731K3
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1.3 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film