RSF200JB-73-20K
YageoYageo
RSF200JB-73-20K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF200JB-73-20K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 20K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF200JB-73-20K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF200JB-73-20K
Številka dela RSF200JB-73-20K Proizvajalec Yageo
Opis RES 20K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1359069 pcs Podatkovni list RSF200JB-73-20K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija RSF Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 20K MO-2W-B 5%
20KW-2
MO-2W-B-20K
RSF200JB 20K
RSF200JB-20K
RSF200JB-7320K
RSF200JB7320K
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
natančen opis 20 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film