RSF200JR-52-91K
pregled izdelka
Številka dela: RSF200JR-52-91K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF200JR-52-91K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF200JR-52-91K
Številka dela RSF200JR-52-91K Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1960372 pcs Podatkovni list RSF200JR-52-91K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija RSF Odpornost 91 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 91 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film