RSF200JR-73-47K
pregled izdelka
Številka dela: RSF200JR-73-47K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF200JR-73-47K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF200JR-73-47K
Številka dela RSF200JR-73-47K Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1257066 pcs Podatkovni list RSF200JR-73-47K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija RSF Odpornost 47 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 47 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film