RSF2WSJT-52-300K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2WSJT-52-300K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF2WSJT-52-300K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2WSJT-52-300K
Številka dela RSF2WSJT-52-300K Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2228041 pcs Podatkovni list RSF2WSJT-52-300K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija RSF Odpornost 300 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 300 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film