RSF300JB-91-15R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF300JB-91-15R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF300JB-91-15R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF300JB-91-15R
Številka dela RSF300JB-91-15R Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 517389 pcs Podatkovni list RSF300JB-91-15R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Serija RSF Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 15 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film