RSF300JT-91-3K
pregled izdelka
Številka dela: RSF300JT-91-3K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF300JT-91-3K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF300JT-91-3K
Številka dela RSF300JT-91-3K Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 604873 pcs Podatkovni list RSF300JT-91-3K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Serija RSF Odpornost 3 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 3 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RSF300JT-91-3K6
RSF300JT-91-3K6
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES METAL OXIDE 3W 5% AXIAL