RSF3WSJR-73-180R
pregled izdelka
Številka dela: RSF3WSJR-73-180R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF3WSJR-73-180R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF3WSJR-73-180R
Številka dela RSF3WSJR-73-180R Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1525883 pcs Podatkovni list RSF3WSJR-73-180R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija RSF Odpornost 180 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 180 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film