RSF3WSJT-73-3R6
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF3WSJT-73-3R6
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF3WSJT-73-3R6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF3WSJT-73-3R6
Številka dela RSF3WSJT-73-3R6 Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 944962 pcs Podatkovni list RSF3WSJT-73-3R6.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija RSF Odpornost 3.6 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 3.6 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film