RSF500JB-91-330K
pregled izdelka
Številka dela: RSF500JB-91-330K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF500JB-91-330K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF500JB-91-330K
Številka dela RSF500JB-91-330K Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 448397 pcs Podatkovni list RSF500JB-91-330K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Serija RSF Odpornost 330 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 330 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film