RSF5SSJT-73-24R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF5SSJT-73-24R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RSF5SSJT-73-24R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF5SSJT-73-24R
Številka dela RSF5SSJT-73-24R Proizvajalec Yageo
Opis RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 863494 pcs Podatkovni list RSF5SSJT-73-24R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija RSF Odpornost 24 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 24 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film