RT0201FRE0736R5L
YageoYageo
RT0201FRE0736R5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0201FRE0736R5L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 36.5 OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: RT0201FRE0736R5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT0201FRE0736R5L
Številka dela RT0201FRE0736R5L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 36.5 OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1513317 pcs Podatkovni list RT0201FRE0736R5L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RT Odpornost 36.5 Ohms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 36.5 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film