RT0402BRD07180RL
YageoYageo
RT0402BRD07180RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0402BRD07180RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 180 OHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RT0402BRD07180RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT0402BRD07180RL
Številka dela RT0402BRD07180RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 180 OHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1064778 pcs Podatkovni list RT0402BRD07180RL.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.063W, 1/16W
Napetost - razčlenitev 0402 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Druga imena RT0402BRD07180RL-ND
YAG1364TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RT0402BRD07180RL Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 180 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 180 OHM 0.1% 1/16W 0402 Premaz, tip ohišja Thin Film