RT0402FRD0719R1L
YageoYageo
RT0402FRD0719R1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0402FRD0719R1L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 19.1 OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RT0402FRD0719R1L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT0402FRD0719R1L
Številka dela RT0402FRD0719R1L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 19.1 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4096643 pcs Podatkovni list RT0402FRD0719R1L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RT Odpornost 19.1 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 19.1 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film