RT0603BRB0751K1L
YageoYageo
RT0603BRB0751K1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0603BRB0751K1L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 51.1KOHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: RT0603BRB0751K1L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT0603BRB0751K1L
Številka dela RT0603BRB0751K1L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 51.1KOHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 414792 pcs Podatkovni list RT0603BRB0751K1L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RT Odpornost 51.1 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 51.1 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film