RT0603BRD07357RL
YageoYageo
RT0603BRD07357RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0603BRD07357RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 357 OHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: RT0603BRD07357RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT0603BRD07357RL
Številka dela RT0603BRD07357RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 357 OHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1594779 pcs Podatkovni list RT0603BRD07357RL.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija RT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena RT0603BRD07357RL-ND
YAG1641TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RT0603BRD07357RL Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 357 Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 357 OHM 0.1% 1/10W 0603 Premaz, tip ohišja Thin Film