RT0603BRD0780K6L
YageoYageo
RT0603BRD0780K6L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0603BRD0780K6L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 80.6KOHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: RT0603BRD0780K6L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT0603BRD0780K6L
Številka dela RT0603BRD0780K6L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 80.6KOHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1500257 pcs Podatkovni list RT0603BRD0780K6L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RT Odpornost 80.6 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena YAG1737DKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 80.6 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Sestava Thin Film