RT0603CRE0724KL
YageoYageo
RT0603CRE0724KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0603CRE0724KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 24K OHM 0.25% 1/10W 0603
Podatkovni listi: RT0603CRE0724KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT0603CRE0724KL
Številka dela RT0603CRE0724KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 24K OHM 0.25% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1442702 pcs Podatkovni list RT0603CRE0724KL.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RT Odpornost 24 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 24 kOhms ±0.25% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film