RT0805BRD074K99L
YageoYageo
RT0805BRD074K99L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0805BRD074K99L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: RT0805BRD074K99L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT0805BRD074K99L
Številka dela RT0805BRD074K99L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1133224 pcs Podatkovni list RT0805BRD074K99L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Odpornost 4.99 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena YAG1921DKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.99 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Sestava Thin Film