RT0805BRD07866KL
YageoYageo
RT0805BRD07866KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0805BRD07866KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 866K OHM 0.1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: RT0805BRD07866KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT0805BRD07866KL
Številka dela RT0805BRD07866KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 866K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1351786 pcs Podatkovni list RT0805BRD07866KL.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Odpornost 866 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 866 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film