RT0805FRD0739R2L
YageoYageo
RT0805FRD0739R2L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT0805FRD0739R2L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 39.2 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: RT0805FRD0739R2L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT0805FRD0739R2L
Številka dela RT0805FRD0739R2L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 39.2 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4573014 pcs Podatkovni list RT0805FRD0739R2L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Odpornost 39.2 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 39.2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film