RT1206BRD0712R4L
YageoYageo
RT1206BRD0712R4L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT1206BRD0712R4L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 12.4 OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RT1206BRD0712R4L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT1206BRD0712R4L
Številka dela RT1206BRD0712R4L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 12.4 OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 657736 pcs Podatkovni list RT1206BRD0712R4L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RT Odpornost 12.4 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 12.4 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film