RT1206FRE07270KL
YageoYageo
RT1206FRE07270KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT1206FRE07270KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 270K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RT1206FRE07270KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT1206FRE07270KL
Številka dela RT1206FRE07270KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 270K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5212798 pcs Podatkovni list RT1206FRE07270KL.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serija RT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RT1206FRE07270KL Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 270k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 270K OHM 1% 1/4W 1206 Premaz, tip ohišja Thin Film