RT1206WRB078K66L
YageoYageo
RT1206WRB078K66L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT1206WRB078K66L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 8.66KOHM 0.05% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RT1206WRB078K66L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT1206WRB078K66L
Številka dela RT1206WRB078K66L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 8.66KOHM 0.05% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131056 pcs Podatkovni list RT1206WRB078K66L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RT Odpornost 8.66 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 8.66 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film